Cariere

Bine ai venit!

Cauți o carieră de succes într-un domeniu de viitor?

Fie că ești la început de drum sau profesionist cu experiență, te așteptăm în Echipă!

Verifică posturile disponibile pe care le avem în acest moment și aplică la cel care ți se potrivește cel mai bine, completând formularul alăturat.

Succes!

EUROMEDICS CRYO-BANK

Posturi disponibile acum

1. Vânzări –  Reprezentant Medical
Locația job-ului: În București.

Vezi dacă ești candidatul ideal:

  • Ai experiență dovedită în vânzări.
  • Ai studii superioare (de preferat).
  • Ai și o specializare in domeniul medical sau intr-unul apropiat (nu-i obligatoriu, dar ce bine ar fi!).
  • Manifești disponibilitate pentru deplasări permanente în oraș, dar uneori și în afara lui.
  • Ești posesor de permis auto cat. B
  • Dovedești abilități de negociere și prezentare.
  • Printre calitățile tale se numără: corectitudine, responsabilitate, perseverență, flexibilitate.
  • Ești o persoană dinamică și ai abilități de comunicare și prezentare, de organizare și planificare.
  • Desigur, știi să folosești calculatorul.

Ce îți oferim:

  • Salariu fix + Comision (Bonusuri de performanță)
  • Loc de munca stabil și cu posibilități mari de creștere.
  • Mașină, telefon, training.

Descrierea jobului:

  • Promovezi serviciile companiei către cadre medicale și clienți.
  • Monitorizezi vânzările pe care le realizezi și asiguri atingerea obectivelor lunare.
  • Urmărești încasările.
  • Urmărești activitatea concurenței.
  • Participi la diverse evenimente de profil.